By VadimB

SPA MASSAGES

Vážený zákazníci.


 

Oddýchnite si na Kanárskych ostrovoch a zrelaxujte sa s nadpriemerným výsledkom v centre kozmetologie a fyzioterapie Beauty Bay.
 Centrum ponúka širokú škálu ozdravujúcich, ošetrujúcich a anti-aging procedúr.V oblasti terapie a kozmetológie je schopná uspokojiť aj tie najnáročnejšie požiadavky.Poskytujeme služby  v salóne  a taktiež aj vo Vašom mieste pobytu.
Pre maximálne pohodlie naších hostí ponúkame VIP služby s výjazdom našich odborníkov ku Vam na apartman , alebo na hotel kedykolvek v priebehu dňa.


Naším heslom je - všetko pre zákazníkov, 24 hodín denne, 7 dní v týždni.
SPA masage Beauty Bay existuje viac ako 10 rokov, zamestnáva vysoko kvalifikovaných certifikovaných špecialistov, ovladajucivšetky európske jazyky, vrátane ruštiny.

 
Medzi naších stálych zákazníkov patrí mnoho slávnych ľudí: podnikatelia, politici, slávni športovci a hviezdy modelingu ,showbiznisu, mnoho významných ľudí z šľachtických rodov (Princess MariyaTrubetskaya, bývalý španielsky minister zahraničia Miguel Angel Moratinos, populárna skupina Viagra , hviezdy showbiznisu ako Sabrina Salerno a mnoho ďalších).
Z ponuky možte vyuzit spoločnú tandemovou masáž, masáž horucimi lavovymi kameňmi k náprave chrbtice, Shiyatsu japonská masáž, športová masáž, atď, programy pre chudnutie Zen bahenne zabaly a zábaly z morských rias, manikúru pedikúru, a unikátnu Nirvana Atlantic tour masáž v horucej oceanskej vode (zložitý postup relaxácie, omladenie a obnovenie biologického života).
Priaznivé klíma a zdrava ekologia súostrovia zvýšuju liečebný účinok našich liečebných procedúr.
Naši zamestnanci Vás radi privítajú na letisku ,prevedú Vás po ostrove, kde budete môcť začat s nimi Vašu   relaxáciu. Centrum tiež poskytuje bezplatné ubytovanie pre zákazníkov, ktorí sa rozhodnú využiť terapeutický program centra. Môžete tiež využiť služby centra pre preklad textu do rôznych jazykov ataktiež si nechat poradiť s kúpou nehnuteľností, ktorá Vám poskytne zdravý a dlhý život.
Mierne podnebie od davnych čias priťahovalo ľudí na Kanárske ostrovy po mnoho storočí s názvom "šťastný ostrov". Grécka mytológia hovorí, že toto je miesto, kde boli nádherné záhrady Hesperidiek v ktorej rástli zlaté jablká .Koncom XIX storočia. ostrov "večnej jari" sa stáva obľúbenou prázdninovou destináciou tiež k liečbe somatických ochorení. V súčasnej dobe Kanárske ostrovy vedu v popularite na oddych europanov. Prvý objavili jedinečné liečivé vlastnosti Kanárskych ostrovov angličania. Doposiaľ väčšina hosťí boli staršie anglicke ženy prichádzajúce sa "omladiť". , nakoľko veľký podiel na úspechu akejkoľvek liečby na Kanárskych ostrovoch je unikátna prírodna krajiny, ktorá prospieva na fyzické, emocionálne a duševné zdravie. Kľudný ,neuponahľaný životný štýl, veselá nálada ,dobrá vôľa podvedome tvoria pozitívny postoj a pomáhaju maximalizovať účinnosť liečby.
Miestni ľudia veria, že život je oslava a je určeny len pre radosť ľudí. To je dôvod, prečo tu je vždy prijemna atmosfera ,zhovievavosť ludi a neuponahlany zivotny styl
Priroda Kanárskych ostrovov je mimoriadne rozmanita, zelene horske pásmama, borovicove lesy a nekonečna modra farba Atlantickeho oceánu. Vzduch je plný vone vavrínu, borovice, pomaranča a oceánu. Tradičné kanárske jedlo sa odporúča po celom svete ako model zdravého a chutneho jedla.
Z lekárskeho pohľadu na Kanárskych ostrovoch nájdete všetko, čo potrebujete pre dobrý odpočinok a liečbu: minerálne a termálne pramene, dostatok slnka, morskú vodu, moderné wellness a zdravotné strediská.
Tunajší vzduch z borovicovych lesov spolu s oceánom obsahuje zvýšenú hladinu prchavých látok a iónov, ktoré stimulujú imunitný systém a pomáhú v boji proti infekciám a stresu. Vysoký obsah jódu je užitočny k liečbe karcinómu štítnej žľazy, zbavuje telo toxínov a podporuje odbúravanie tukov.Je to prírodné antibiotikum, takmer okamžite po príchode na ostrovy zmiznú astmatické prejavy životných podmienok v mestách.
Jemné kanárske slnko je tiež zapojené do procesu rehabilitácie: vďaka ultrafialovému žiareniu sa v tele hromadí vitamín D, potrebný pre regeneráciu a posilnenie kostí. Morská voda je bohatá na minerály, stopové prvky ,mikroskopicke riasy ,vitamín-minerálne komplexy. Tiež Kanárske ostrovy sú známe pre parky s radom bazénov ,thalassoterapeutických kúpelov, veľkolepé jaskyne, aromatické sprchy, soľné 
i kvapľové jaskyne  k liečbe chronickeho prechladnutia.

Odborníci salonu SPA Beauty Bay Vám radi povedia o mnohých funkciach thalassoterapeutických centier, a navyše budete môcť navštíviť niektoré z nich, taktiež ponúkame jedinečné procedúry na ich základe.

Slovenskú republiku v našom tíme reprezentuje športmodel,SPA expert ,osobný tréner a turistický sprievodca  Michal Svrček.

Masážne a kozmetické centrum Beauty Bay
 

Rezervácie posielajte on-line na našej www stránke v časti "Bookings"
sms (0034) 727 723 341, pevná linka - 928762710

Otvorené je od 10,00 do 22,00 hodiny denne, Yumbo Shopping Center, 4 poschodie


Tu sú niektoré y našich jedinečných procedúr :

Nirvana Atlantic Tour

Jediné miesto na svete, kde máte neuveriteľnú možnosť tejto jedinečnej masáže v 3 dimenzionalnej polohe.

Spa centrum -voda priamo z Atlantickeho oceánu vyhrievaná na 36 ° Celsia . LEN PRE VÁS!


"Chocolate Magic" - Enndorphine - enzýmy šťastia

"Morské riasy" - minerály pre telo

"Káva" - odolnosť pokožky

"Liečiva Honey masaz" -  vaša obranyschopnost

"Gold Heart" - nadherna pokozka

"Bahno z Mŕtveho mora" -  proti bolesti svalov

"Flower of India" - emocionálny náboj

"Víno Splendor" - Anti Age

"Arctic" - cirkulácia pre unavené nohy

"Ovocie Paradise" - antioxidanty eliminujuce voľné radikály

 
- Design Manikúra & Pedikúra v horizontalnom masážnom kresle!

- Depilacia

- Akýkoľvek nechtovy design 

-  Účesy aj obočie rozšírenie!

- Akýkoľvek druh tváre, anti-aging a Botox inclusiveGalvantic

 
Mozna masaz priamo vo vasej izbe v hoteli-priplatok 20%!

The Beauty Bay tím Extra služby:

Transfery z letiska a na letisko Gran Canaria (LPA).

Bezplatne ubytovanie pre nasich hosti v apartmáne  pri zabavno - nakupnom areali Yumbo.

3.Osobný tréner - poradenstvo.

4. Modeling - všetkych členov tímu Beauty Bay si môžete objednať pre televízne reklamy, módne prehliadky a fotenie.

ExternalVideoWidget

5. Foto a video práce - s niektorými z najrešpektovanejších fotografov Gran Canarie a po celom svete.

6. Súkromny ​​sprievodca - člen tímu vás vezme na cestu preskúmať prekrásny ostrov Gran Canaria,takže budete poznať skutočnu Gran Canariu mimo rušné turistické oblasti a uvidíte, čo náš ostrov ponúka.

7. Hotel návštevy - Cítite sa unavení? Užite si naše procedúry v pohodlí svojej hotelovej izby.

8. Beauty Bay doma - špeciálny wellness program tiež domov pre Vas, aj vo Vasej domovskej krajine!

Tiez ponukame individualnu cenovú ponuku pre skupiny.

Tu sú niektoré z procedúr, ktoré si môžete vybrať z:
• Preventívne ošetrenie (vrátane fyzioterapie, osteopatia, shiatsu, 4 ruky Masáže, Ocean liečba a ďalšie)
• kozmetické ošetrenie (manikúra, pedikúra, tvár, voskovanie, Botox, opaľovacie ležadlá a oveľa viac)

Prosím navštívte naše webové stránky na www.spamassages.net ,alebo volajte (popripade SMS) 0034 671 142 658

SPECIALNA ponuka:ubytovanie v apartmane s bazenom 10 dni, transfer, 5 dvojhodinovych  spa masazi, exkurzia Gran Canaria - 900 eur!

 

 Pochádzam zo Žilinského kraja, mám 35 rokov a venujem sa pracovne modelingu a liečebným terapiam v SPA salónoch . Prečo som si zvolil práve tieto dve odvetvia? 

 Zaujímam sa o ľudské telo, jeho krásu a zdravie. Začinajúc zdravou stravou, čistou mysľou, pohybom až po možnosť pomáhať druhým zharmonizovať telo a myseľ. Terapiami dokážem pomôcť ľuďom trpiacim na psychickú a fyzickú záťaž, ktorá sa dnes životným tempom neustále zvyšuje. Ako empatický osobný trenér a fitness poradca sa neustále udržiavam fit a taktiež to pokladám za zdravý spôsob života.

Na Gran Canarií spolupracujem s modelingovou agentúrou Glamourmodel Gran Canaria. Vďaka nim som získal možnosť nahrať prezentačné video – reklamný šot pre Hiperdino.  Hiperdino patrí k jednému z najvačších potravinových reťazcov s 25 ročnými skúsenosťami       v  sektore distribúcie so 141 obchodmi na Kanárskych ostrovoch. Nahrávanie je naplánované   o dva týždne.

Ďalej som získal možnosť nafotiť jarnú kolekciu Wizard. Viď priložené foto.

V prípade, že som Vás zaujal, rád poskytnem o mne ďalšie informácie aj pri osobnom pohovore. V dňoch od 18 – 19. 3 sa budem pohybovat v Bratislave a v okolí. Pevne verím, že Vám a Vašej firme mám čo ponuknúť. Považujem sa za osobu korektnú, zodpovednú, precíznu a aj kreatívnu. Moja doterajšia práca mi priniesla bohaté skúsenosti v oblasti zdravého životného stýlu. Každý nový projekt vnímam ako pozitívnu vyzvu.

Ďakujem za posúdenie mojej žiadosti a prajem Vám príjemný deň.

V prípade akýchkoľvek otázok ma môžete kontaktovať na čísle : 00 34 693 946 094, prípadne na e-mailovaj adrese : michalsvrcek78@gmail.com